BW_MG_6641r.jpg
BW_MG_6633r.jpg
BW_MG_6652r.jpg
BW_MG_6933net-1.jpg

O Nas

O NAS   

Biała Wstążka to Dom Restauracyjny, który znajduje się na wzniesieniu morenowego wzgórza, w oddalonym od zgiełku i wielkomiejskiego hałasu sielskim Czepinie. Otoczona polami i lasami przestrzeń stanowi wyjątkowe tło dla wyjątkowych uroczystości. W Białej Wstążce przygotowujemy i organizujemy dla Państwa niepowtarzalne, eleganckie przyjęcia weselne, kameralne uroczystości rodzinne, konferencje naukowe, spotkania biznesowe oraz inne okolicznościowe wydarzenia.

Biała Wstążka zapewnia gościom bliskość natury, zieloną przestrzeń i piękny ogród. Sama w sobie jest miejscem o wyjątkowej architekturze i nowoczesnym, eleganckim w swej prostocie wystroju. W Domu Restauracyjnym oferujemy autorskie menu, oparte na naturalnych składnikach, zapewniamy salę bankietową dla 200 osób. W obiekcie znajdą Państwo wyjątkowo zaprojektowane pokoje, a w ogrodzie miejsce do wypoczynku dla dorosłych i dzieci.

Biała Wstążka to miejsce powstałe z myślą o najbliższych, przyjaciołach i całych rodzinach. Stworzyliśmy w Czepinie wyjątkową przestrzeń i co dzień kreujemy wyjątkową atmosferę oraz oprawę wszystkich uroczystych wydarzeń. Ponieważ dla Nas każda chwila spędzona z Państwem jest wyjątkowa.

506 011 170 Nina

506 011 171 Maciek

515 055 105 recepcja

biuro@bialawstazka.pl